Obchodné oddelenie +421 25 26 23 007
  Telefonická podpora +421 25 26 23 007
COMPUTING > Private Cloud > 1 - Služba Private Cloud > Popis služby Private Cloud

1.1 Popis služby Private Cloud

So službou Private Cloud si môžete zakúpiť ľubovoľné množstvo výpočtových prostriedkov (vCPU, RAM a HD) a sieťových prostriedkov (virtuálne LAN a verejné IP adresy) a vytvoriť vlastné virtuálne datacentrá, ktoré budete obsluhovať cez webovú konzolu VMware vCloud Director. Vďaka tomu môžete vytvárať a spravovať vlastné virtuálne datacentrá s vami definovanými funkciami – napr. firewally, balancery a VPN koncentrátory.

Služba je navrhnutá pre maximálny výkon: sieť 10 Gbit/sek, server s vysokou frekvenciou a najnovšími procesormi, redundantné úložiská replikované synchrónnom režime - to sú jedinečné vlastnosti, ktoré sú určené pre náročných zákazníkov.

FORPSI vám poskytuje výpočtové prostriedky, ktoré potom môžete použiť podľa svojich osobných potrieb a predstáv.Cez heslom chránenú webovú konzolu VMware vCloud Director môžete spravovať svoje výpočtové prostriedky, vytvárať a spravovať virtuálne servery a sieť.
 
  V případě, že potřebujete detailnější informace o službě, kontaktujte naše obchodní oddělení.
  UPOZORNĚNÍ: V prípade, že chcete vytvoriť cloud servery so šablónou OS Microsoft, ktorú FORPSI Cloud ponúka, je nutné toto uviesť nášmu obchodnému oddeleniu, aby sme mohli aktualizovať vaše údaje.